Pečiete na Veľkú noc?

Veľkonočné sviatky sú predo dvermi a my nechceme aby Vás zastihli nepripravených. Ak plánovanie nie je Vaša najsilnejšia stránka, ale predsa chcete mať počas dní s rodinou plný stôl, dovoľte aby sme Vám poradili.

 

Ak má Vaša domácnosť „bezlepkáča“ najjednoduchší spôsob ako ho nakŕmiť je vyraziť už dnes do Vášho obľúbeného obchodu so zdravou výživou a nakúpiť tam naše výrobky. Väčšinu z nich môžete pokojne zamraziť a predĺžiť tak dobu spotreby až do otvorenia obchodov po sviatkoch.

 

Ak by ste predsa mali problém zohnať čo potrebujete, vo väčšine obchodov, kde držia naše výrobky Vám ich bez problémov odložia na Vaše meno. Skúste im zavolať a uvidíte. Kontakty na jednotlivé predajne nájdete v sekcií NAKUPOVAŤ. My budeme mať zatvorené počas štátnych sviatkov, teda v piatok 30.3. a pondelok 2.4.2018

 

Čakáte návštevu a nestíhate piecť? Nebojte sa, máme riešenie. Ak ste sa doposiaľ nezoznámili s našimi korpusmi, tak teraz je ten správny čas. Podarilo sa nám ich vylepšiť tak, že by ste vôbec nespoznali, že sú bez lepku a navyše sú po novom ešte vláčnejšie ako predtým. Stačí korpus rozkrojiť, naplniť ho mascarpone, mrazeným alebo čerstvým ovocím, nechať zatuhnúť cez noc v chladničke a máte napečené.

 

Dúfame, že Vám naše výrobky skrášlia aj tieto sviatky.

 

Tím Karpatskej pekárne